Tortas "Mars"

tortas mars
Mums reikės:
250 g šokoladinių sausainių
150 g sviesto
400 g kreminės varškės
3 arb. š. želatino
1 arb. š. vanilės
120 g cukraus
300 ml grietinėlės 35 proc.
3 šokoladinių batonėlių „Mars“
Papuošimui:
aviečių ar kitų uogų
smulkintų migdolų
Gaminame. Tortas "Mars"
Sausainiai sutrinami blenderyje ir sumaišomi su ištirpintu sviestu. Apvali 22-24 cm skersmens kepimo forma su aukštais nuimamais kraštais išklojama kepimo popieriumi. Sudedama sausainių masė ir paskleidžiama ant formos dugno ir kraštų. Uždengiama plėvele ir dedama 1 val. į šaldytuvą. Želatinas išbrinkinamas nedideliame vandens kiekyje ir pakaitinamas karšto vandens vonelėje, kad ištirptų.

Varškė gerai išplakama su cukrumi ir vanile. Šokoladiniai batonėliai supjaustomi nedideliais gabaliukais ir sumaišomi su varške. Atskirai išplakama grietinėlė. Į varškės masę, nuolat maišant, pamažu supilamas želatinas. Palaipsniui supilama išplakta grietinėlė. Gauta masė sukrečiama ant sausainių masės ir išlyginama.

Tortas dedamas į šaldytuvą 4-6 val., kad sustingtų. Tortas "Mars" papuošiamas avietėmis ir apibarstomas smulkintais migdolais. Tortas "Mars" - lengvai ir greitai pagaminamas tortas. Skanaus.

Panašūs receptai

Komentarai

Karina
Kaip suprasti karšto vandens voneleje?
coliuke
Labai geras torto skonis, dariau Naujiems Metams, visiems labai patiko. Nesunkiai pagaminamas, o skonis subtilus. Apskritai, labai geras šitas puslapis, paskutniu metu gaminu tik pagal čia pateiktus receptus ir dar nė karto nenusivyliau  Myliu
Laura
Super tortas Mirktelti seimai ir draugams labai patiko Mirktelti greitai ir nesunkiai pagaminamas Šypsena
 
Rašyti komentarą
  1. Šypsena Juokas Liudesys Mirktelti Myliu Nelaiko nervai Nesamone
  2. Saugos kodas